Tarçınlı özel masaj odaları

Kadıköy Spa Masaj Merkezi, 2013 yılında Anadolu yakasında kurulmuş bir spa hamam sauna güzellik ve masaj salonudur. İlk açıldığı günden beri müşterilerimize, terapistlerimizin özel yetenkleri ve profesyonelliğiyle, modern spa masaj tekniklerini mükemmeli aratmayarak destekleyen, en iyi spa hamam sauna güzellik ve masaj uygulamalarını deneyimleme imkanı sunmak için ödüllü, son derece organize olmuş ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz.

Tasarımcılık, lüks ve hijyen kokan özel tarçınlı masaj salonumuzun temel prensibi olarak ilk olarak hizmetlerimizde güleryüzlü ve tamamen severek hizmet sunmayı kabul ediyor. Tüm personelimiz Avrupa dernekleri tarafından belgelenmiş, terapistlerimiz profesyonel ve sorunlara hızlı bir şekilde cevap vermeye hazır. Müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek hem ruhsal hem de fiziksel dinlenme hakkında konuştuğumuz her şeyi dikkatlice not etmek istiyoruz.

İSTANBUL İNSTAGRAM MASÖZ YAHOO GOOGLE TWİTTER FACEBOOK masaj avcılar bakırköy uluslar arası masaj internasyonel masaj

istanbul kadıköy spa masaj merkezi

Yaşadığınız her deneyimde kayda değer noktaları ortaya çıkaracak bireysel hızlı çözümlere sahibiz. KADIKÖY MASAJ Thermastok kabinde mevcut tüm masaj seansları ve spa servislerimiz proaktif tedavi yaklaşımıyla hizmet için personelini ileri seviyede eğitmiş olan profesyonel masaj ustalarımız tarafından özel eğitime alınır. Masaj salonumuz aynı zamanda gençleşme merkezi, peeling programları fitnes yoga altın masaj thai masaj swiss masaj şişli masaj hacamat ve lazer uygulamaları ile de tanınmaktadır.

Misyonumuz; en yüksek standartta tse kaliteli hizmet, verimlilik ve kalite sunmak ve her zaman masaj rehberi oluşturmaktır. Bu hedefleri sağlamak için sürekli eğitim, bilimsel çalışmalar ve yenilikçi teknoloji kullanılarak mantıksal güncellemeler gerçekleştiriyoruz.

Kadıköy Spa Masaj Merkezine hoş geldiniz Bize güvenebilirsiniz ve bu keyifli deneyimlere sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Leave a Reply