nitelikli masal hizmeti ve memnuniyet

İstanbul spa masaj hamam sauna merkezimizi, 2005  yılında Avrupa yakası, Taksim semtinde açılan masaj salonu sektöründe kurulan yek firmadır. Uzmanlaşmış kadrosuyla vücudun genel esnekliğini arttırmak ve rahatlamak için tasarlanmış en güncel terapi yöntemlerini kullanan İstanbul spa masaj hama sauna merkezi terapistleri, mükemmel hizmet anlayışı ve profesyonel yaklaşımları ile her anlamda müşterilerine en iyi kaliteyi sunmak amacıyla hizmet vermektedir.

Uzman ekibi ve donanımlı altyapısıyla İstanbul spa masaj hama sauna merkezi, çağın gerektirdiği memnuniyet odaklı spa ve masaj hizmetleri konusunda öncü hizmetleri sergilemektedir. Müşterilerin her zaman öncelikli olduğu İstanbul spa masaj hama sauna merkezinde, uzun süren fizik tedavi ve terapi sürecinin kesintisiz olarak devam edebilmesi adına sağlanan özel tasarım programlar, sevkinize rumuzlu müşteri profilleri aracılığıyla kontrol sağlanmaya çalışılmaktadır.

istanbul hamam masaj spa masöz gigi masöz angelina avrupa yakası masaj masöz bayan istanbul masöz bayan taksim avcılar beyoğlu şişli bakırköy

istanbul hamam spa masaj merkezi

Güvenilirlik, nitelikli hizmet ve memnuniyet odaklı hizmetler ile desteklenmiş masaj salonu bğtğn salonların ilkeleri ile kendine hayran bırakan bir merkez olan İstanbul spa masaj hama sauna merkezi kalitesini daim en yüksekte tutmak, gelişimi hedeflemek ve sunduğu hizmetlerin her geçen gün daha da güçlenmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Masaj teknikleri genellikle eller, parmaklar, dirsekler, dizler, ön kollar, ayaklar veya bir cihazla uygulanır. Masaj uygulamalarının amacı genellikle vücut stresi veya ağrılarının tedavisine yöneliktir. Avrupa ülkelerinde profesyonel olarak masaj kürü yaptırmak üzere eğitilmiş bir kişi geleneksel olarak masör (erkek) veya masöz (kadın) olarak bilinir. Amerika Birleşik Devletleri’nde Ve Batılı Ülkeler de bu kişilere “Lisanslı Masaj Terapisti” olarak sertifikalı ve lisanslı olmaları gerektiğinden genellikle masaj terapistleri denir.

Profesyonel ortamlarda, uygulanan masaj seansları masaj salonunda kişiye özel masaj masası üzerinde uzanırken, masaj koltuğunda otururken veya yerde minder üzerinde uzanırken masaj yapılır. Masaj sektöründe İsveç usulü, derin doku, yapısal entegrasyon, tetik noktası, elle lenfatik drenaj, spor masajı, Tay masajı ve tıbbi masaj dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan birçok farklı yöntem vardır.

Leave a Reply