çok yönlü tedavi planları

İstanbul Kadıköy Medi-spa Masaj Merkezi, yenilikçi ve profesyonel masaj hizmetleri sunmak için İstanbul gibi büyüleyici bir şehirde 2003 yılında kuruldu. Şimdiye kadar sağlanan hizmet kalitesinden dolayı, çoğu müşterimiz tarafından övgüyle anılmıştır. Enerji arzınıza uygun olarak çalışıyoruz. Kimler için sorusuna cevabımız herkes için aynıdır. Hizmet amacımız her yaştan kişileri tatmin olmuştur.

Çok Yönlü Tedavi Planları Bize güvenebilirsiniz. İstanbul Kadıköy Medi-spa Masaj Merkezi Onlara hedef kitlelerine ve spesifik durumlarına özgü, çok yönlü tedavi planlarının uygulanmasını öneriyoruz. Hedeflerinize, ilişkilerinize ve bedeninize ilgi gösteren, dikkatli ve sakin bir şekilde yaklaşıyoruz. Bireysel zevklere ve teklif edilen seanslara gösterdiğimiz hizmet yaklaşımı eşsizdir.

Kişisel Bakım Uzmanları Kalifiye kişisel bakım uzmanlarımız size en iyi deneyimi sunmaya odaklanmıştır. İstanbul Kadıköy Medi-spa Masaj Merkezi Terapistleri, en alttaki derin kaslarınıza kadar rahatlama hissine erişmesini sağlayan, sakinleştirici masaj tekniklerini güncellemek için çalışıyor. Müşterilerimize uzun vadeli anlamlı ve doyurucu sonuçlar vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

avrupa yakası masöz yeni masaj merkezi istanbul masaj avrupa masaj anadolu masaj google masaj twitter instagram masöz

İstanbul spa masaj salonu

İstanbul Kadıköy Medi-spa Masaj Merkezi olarak, sağlıklı yaşam estetiği alanında kendimizi sürekli olarak eğitiyoruz. Müşterilerimize alanımızda üst düzey güvenlik, temizlik ve hizmet standartlarını sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bedenine, ruhuna ve zihnine dair uzun vadeli doygunluk hissi deneyimini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla her zaman varız.

Özel spa masaj merkezimizin uygulamış olduğu oldukça farklı yöntemler vardır teknolojik ve geleneksel yöntemler kullanılmaktadır bu yöntemler kısaca şöyledir.

EN YAYGIN MASAJ TEKNİKLERİNDEN BAZILARI ŞÖYLEDİR;

İstanbul spa masaj merkezi, masaj yapılacak bölgeye ve amacına göre değişen teknikleri vardır. Özel Kadıköy masaj teknikleri ve masaj çeşitleri birbirinden ayrılır. Masaj tekniklerinden bazıları medikal masaj teknikleri bazıları ise rahatlatıcı istanbul masaj teknikleri olarak anılır. Öfloraj (Sıvazlama tekniği), Petrisaj (Yoğurma tekniği), Friksiyon (Dairesel Baskı tekniği), Tapotman (Avuç içi darbe tekniği), Vibrasyon (Titretme) gibi teknikler, yaygın masaj tekniklerinin arasında sayılır.

Dünyanın her yerinde oldukça popüler olan masajın bazı ülkelerde zaman içinde kültürel bir yeri bile oluşmuştur. Rahatlatıcı Avrupa yakası masaj teknikleri herhangi bir kırık, çıkık, kasılma durumu olmaksızın, vücudu gevşetmek ve stresi yatıştırmak amacıyla yapılan masaj çeşitlerini içerir.

Refleksoloji: Geleneksel masaj teknikleri (Bali Masajı, Thai Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı) gibi masaj terapi yöntemi olarak kullanılan masaj türlerinin başında geliyor.

Refleksoloji masajı, İsveç masajına göre biraz daha kısıtlı alanlarda geçerli olan bir masaj tekniğidir. Çoğunlukla ayaklara uygulanan Refleksoloji masaj tekniğinin ellere ya da kulaklara uygulanması da normaldir. Kadıköy Refleksoloji masajında amaç vücudun refleks noktalarını uyarmaktır. Vücudun bütün sinir sistemi bilindiği üzere ayaklardan geçtiği için özellikle ayaklara uygulanan Refleksoloji masajında sinir sistemi uyarılır. Refleksolojinin masaj terapi yöntemlerinden biri olarak kabul edilmesinin nedeni de budur. Uzak Doğu toplumlarında oldukça yaygın olan Refleksoloji’de ayak tabanındaki belli noktalara özel baskı uygulanır.

Leave a Reply