Özel beslenme ve masaj yöntemi

Diyetisyen Terapist Merkezi Banu Sever Beslenme Danışmanlığı, İstanbul Anadolu yakasında bulunan profesyonel bir beslenme masaj uygulama ve diyet ile kilo sorunları çözümü hizmeti sağlayan şirketinin adıdır. Uzman ve deneyimli kadromuz ile daima müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefleriz.

Diyetisyen Terapist Merkezi  olarak her bireye tamamen özel olarak yaklaşır ve kişisel sağlık durumuna göre beslenme planları belirler. Özel beslenme ve masaj programlarımız sayesinde vücut ağırlığının istenilen yere ulaşması sağlanır. Diyetisyen Terapist Merkezi kişisel beslenme alışkanlıkları ile uyumlu, zayıflamak (ya da kilo almak) için sağlıklı bir beslenme alışkanlığı gerektiren gerçek etkili bir diyet de önermekteyiz. Bu aynı zamanda bedende ve ruh sağlığına da olumlu etkisi olan masaj uygulamaları ile desteklemekteyiz.

Müşterilerimizi öncelikli olarak ihtiyaçlarını dikkate alırız ve onlara en iyiyi sunmak için sürekli yenilikçi ve yeni çözümler ararız. Sadece kilo vermenin ya da almanın ötesinde, sağlıklı ve mutlu olabilmek için en uygun masaj ve beslenme planı oluşturmaya odaklanıyoruz. Bizimle çalışan herkes, bilgi ve tecrübesini artırır, sağlıklı yaşam tarzı biçiminde hayatında kalıcı değişiklikler yapar.

uluslar arası masaj anadolu masaj baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu

istanbul kadıköy masaj salonu

Çalışmalarımızın temel amacı müşterilerimizin daha sağlıklı, uyumlu ve istikrarlı beslenme düzenini sağlamak ve onlar için her türlü desteği sağlamaktır. Müşterilerimiz, Diyetisyen Terapist Merkezi Beslenme Danışmanlığı tarafından geliştirilen sağlıklı beslenme ve masaj uygulama programları içerisinde nasıl besleneceklerini öğrenmektedirler. Bu doğru şekilde öğrenilen bilgiler sayesinde müşterilerimiz, sadece vücut ağırlıklarını kontrol etmekle kalmaz aynı zamanda sağlıklı yaşam koşullarında aktif ve formda olurlar. Kiloları ile sorun yaşayan bireylerin birçok farklı yöntemler ile bu sorundan kurtulmaları mümkündür ve masaj uygulamaları ile desteklendiğinde oldukça etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilebilir  o yüzden Kadıköy G5 Masajı, farklı masaj başlıklarıyla gerçekleştirilen işlemlerden birisi olan bu yöntem, selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Titreşimli masaj olarak da tanımlanan bu aletli masaj yöntemi sayesinde diyet ve spor ile verilemeyen inatçı yağların vücuttan atılması daha rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. Kilo vermenin yanı sıra; yorgunluk sebebiyle kaslarda biriken laktik asidin atılmasına da yardımcı olmaktadır.

Herhangi bir medikal müdahaleye gerek kalmadan yapılan bu g5 masaj ile vücuttaki ödem atılabilmekte ve yağ dokusu azaltılabilmektedir. Bu uygulama yöntemi zayıflama veya kilo verme yönteminden daha çok selülit azaltma veya masözler tarafından vücut şekillendirme amacıyla kullanılmaktadır. İstanbul masaj merkezi İşlemlerde kullanılan ritmik g5 masaj ile vücuttaki kan dolaşımı hızlanmakta ve vücut toparlanmaktadır. Bu Kadıköy g5 masaj yöntemi vücudun her bir noktasına özel olarak uygulanabilir ancak en çok kullanılan alanlar; kalça, üst bacak, kol ve popodur. Daha etkin kullanım yeri selülittir. Bu masaj cihazının her cilt için kullanılabileceği hassas başlıkları mevcuttur. Bu uygulamayı yapan uzman kişi hastaya özel olarak cihaz başlığı kullanmaktadır. Bu uygulamadaki kullanılan g5 masaj başlığı döner hareketlere sahiptir ve yukarı aşağı olacak şekilde hareket etmekte ve hedeflenen sonucu en iyi şekilde g5 masajı gerçekleştirmektedir. Derin kan akışını tetikleyen g5 masaj aleti, vücuttaki hassas alanları rahatlatmak içinde kullanılmaktadır.

Leave a Reply