Doğal bitkisel özlü yağlar ile masaj

2011 yılında faaliyete geçen işletmemiz Spa ve Termal Masaj sektöründe doğal tedavi yöntemleri sunmak üzere İstanbul Kadıköy de kurulmuştur. Kaliteli hizmet sunmak için her zaman en iyiyi arayıp üzerinde durduk ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya kendimizi adadık.
Doğal bitkisel özlü yağlar, güzellik bakım ürünleri ve masaj terapisi gibi geniş bir yelpazedeki doğal uygulamalarımız sizlere kesinlikle rahatlamayı sağlayacaktır.

Uygulamalarımız insan bedeninin fiziksel, duygusal ve ruhsal konularını desteklemek için geliştirildi. Termal tedavi yöntemlerimiz tüm vücudu etkileyerek enflamasyonu azaltıp stresi azaltarak size pozitif enerji hissetmenizi sağlar. Sizi derin rahatlama hissi ile uyandıran her türlü doğal terapi, masaj ve yenilikçi uygulamaları barındırmaya devam ediyoruz.
Doğal Tedaviyi Plastik Cerrahi ile birlikte sunarken yine medikal merkezimizde günlük yeni teknolojik uygulamalara da sahip oluyoruz.

otel spa hamam masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj google masaj istanbul masaj istanbul masöz

istanbul kadıköy masaj salonu

Medikal masaj merkezimiz de uzman ekibimiz tarafından yürütülen doğal uygulamalarımız sizi kişisel hedeflerinize kolayca ulaşmanıza yardımcı olacak ve sağlıklı yaşam tarzınızı destekleyecektir. Doğal tedavilerimiz oldukça esnek ve kişiselleştirilmiş olup sizlerin vücut, zihin ve ruh sağlığınız bakımından en iyi hizmeti sunmayı amaçlar.
Her masaj uygulamamızda, aromaterapi, deniz tuzlu tedavi, mavi ışık terapisi klasik masaj gibi tamamen doğa kaynaklı uygulamalar sunarak maksimum rahatlama sağlıyoruz.

Kurumsallığımızı ilke edinip, oldukça özel ve kaliteli hizmet yöntemlerimizi geliştirmek, Şehir içi ve şehir dışı ziyaretçilerimizin harika şehrimizden daha memnun kalabilmeleri ve birey açısından daha sağlıklı kalabilmek adına çalışmalarımıza her zaman aralıksız devam ediyoruz. Müşterilerimizin başarılı hizmet seçeneği olarak bizleri seçtikleri için gururla doluyuz. Unutmayın; önce kendinize iyi bakın, Sonrada kendinizi bizim tecrübeli ekibimiz ve donanımlı tesislerimize ayrıca terapi seanslarımıza güvenin…

Leave a Reply