Uzak doğu felsefesinden gelen masaj uygulamaları

Kadıköy Spa Masaj Hamam Sauna Merkezi Masaj Uygulama Salonumuz da son yıllarda siz değerli misafirlerine oldukça populer olan SULTAN MASAJI ‘nı sizler gibi masaj severlerin hizmetine sunmaktayız. Bu oldukça Özel Masajın uygulanma yöntemi kısaca şöyledir; iki ayrı masör veya masözün aynı anda karşılıklı olarak ve simetrik hareketlerle tüm vücudunuzdaki bölgelere aromatik bitkisel yağlar eşliğinde masaj uygulama yöntemidir.

Bir başka deyiş ile Dört el masajı olarak tanımlanan sultan masaj uygulaması vücudunuzun dengelenmesi bakımından oldukça etkili olan bu masaj seansı terapistlerimizin çokça tavsiye ettiği bir masaj türüdür. Tecrübeli iki terapistin aynı anda hareketi vücudunuzu stabilize bir şekilde senkronize eder.

Uzak doğu felsefesinden gelen masaj uygulamalarına göre uyarlanmış olan sultan masajı, aburanga olarak adlandırılan ayurveda geleneğinden çıkmış olup, bu felsefenin özü olan bedenimizin ve zihnimizin eşit oranda dengelenmesini sağlamaktır.

İstanbul Spa Masaj Salonumuzda aynı zamanda, sıralı hamam uygulamalarımız ardından gevşemiş bedeninize bu masaj türünü uygulatmak sizleri en az bir haftayı stresten uzak ve rahatlamış bir şekilde geçirmenizi sağlayabilmektedir.

İstanbul Masaj Uygulama Salonumuzda Sultan Masaj uygulamasından en iyi sonucu alabilmeniz için birbirine uyumlu iki terapistin size önerilerini uygulamanız ile tercih edeceğiniz ikili terapist ekibi tarafından uygulanması sizler için en doğru karar olacaktır.

İstanbul Spa Masaj Hama uygulama ve bölümlerimiz ile ilgili bilgi ve randevu için iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz…

Leave a Reply