Yaşam Standartlarını Yükseltmek

2007’de kurulmuş olan Özel Ekrem Spa Masaj Terapi Salonu, 2007 yılında profesyonel masaj hizmetleriyle faaliyetine başladı.

Özel Ekrem Spa Masaj Terapi Salonu sağlıklı yaşama yaklaşımı ve memnuniyeti öncelikli kılarak, kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Kaliteli hizmet  “ulaştırıcı” olduğu her türlü açıdan belirttiği iyilik dolu özel hizmetleri her zaman sevgi ile sundu. Müşterilerinin rahatlama ve şifa arayışlarına uygun tedavilerle her zaman dengeli, dinamik ve üstün bir başarı garanti etmek için ekibimizle cömertlik gösteriyoruz.

Masaj İle Ziyaretçilerimizin Yaşam Standartlarını Yükseltmek

Tüm tedavi seçeneklerimiz müşterilerimizin hayat standartlarını yükseltmeyi amaçlar ve onların ihtiyaçlarını doğru ve makul fiyatlara karşılama odaklıdır. Özel Ekrem Spa Masaj Terapi Salonu misyonumuz ilerideki yıllarda devam edecek olan form spa markası ile müşterilerimize içerisinde terapötik istanbul kadıköy masaj ile birlikte diğer sağlık branşı uzmanları aracılığıyla da hizmet sunmaktır.

Kadıköy Gölü yanında Sağlıklı Yaşamlar Vadisi

Özel Ekrem Spa Masaj Terapi Salonu olarak temel ilkelerimizden biri de her zaman sağlıklı yaşama alışkanlıklarını Kadıköy Gölü yanında Sağlıklı Yaşamlar Vadisinde geliştirmektir. Sağlık yönetimi ve hasta takip sistemlerimizi destekleyerek, müşterilerimize en iyi bilgi yardımını sağlamayı amaçlıyoruz. Ayrıca, sunduğumuz esas hizmetleri ile İstanbul ve bilhassa Ege ve Marmara Bölgesinin güzelliğini keşfetmeye davet ediyoruz. Her zaman var olan ve yeni ziyaretçileri ile sürekli tazeleme ve dengeleyecek, ideal konularda konaklama, tatil planları oluşturmak için harika bir platform olarak görüyoruz.

Profesyonel Hizmet

Özel Ekrem Spa Masaj Terapi Salonu müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli ve bu nedenle birebir servisimizin her zaman en iyisidir. Profesyonellik ve konforu birden fazla tecrübeli terapistlerimiz sayesinde bütün müşterilerimizle yüksek seviyede etkileşime girerek başarıyoruz. Tüm tedavi seçeneklerimizin sonuç odaklı, tatmin edici ve güvenilir hizmet sunma anlayışı hakkında bilgi paylaşarak, bizimle geçirdikleri zamanın değerli olduğunu göstermeye çalışıyoruz. Sizlere özel sıcak bir masaj tavsiyemiz var terapistlerimiz tarafından özenle uygulanan sıcak taş masajı sizlerin de favori uygulamalarınız arasına dahil olacak türden bir masaj yöntemidir.

Sıcak taş masajı

İstanbul Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik istanbul masaj yöntemi, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

İstanbul Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. Terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine Kadıköy masaj  uygulaması yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece sıcak taş masaj uygulaması için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • Kadıköy Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masaj uygulamasından daha pahalıdır.

Leave a Reply