Anadolu yakası spa masaj merkezi

Anadolu Yakası Özel Spa Masaj Salonu, Anadolu yakasının seçkin spa ve masaj salonlarından ilki olarak 2013 yılında kurulmuştur. Çok yönlü yürüttüğü hizmet yöntemleriyle siz değerli misafirlerine her zaman kaliteli, profesyonel ve etkili hizmetler sunmakta olup sizlerin olumlu yorumları sayesinde Avrupa yakasında da şube açmıştır.

avrupa yakası masöz yeni masaj merkezi istanbul masaj avrupa masaj anadolu masaj google masaj twitter instagram masöz

Kadıköy spa masaj sauna hamam merkezi

Kadıköy merkezli, ÖzelSpa ve Masaj Salonu; Spa masaj tedavisi ile stres ve yorgunluklar ile başetmeyi amaçlayan zararlı algıları hissetmeden sınırsız nefes alabilmeyi ve refahı öncelik edinmeyi temel amacı haline getirmiştir. Geleneksel ve modern bir çok masaj uygulama yöntemlerinde profesyonellik sağlayarak zevk aldırmayı hedeflemektedir.

Tüm personelimiz, Spa masaj terapistleri, fizyoterapistler, mezoterapistler, yakın postür analizi uzmanları ve maszöler gibi mesleki eğitim almış, deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktaadır. Üstelik son teknolojik gereçler ile her türlü tedavi ve ayrıca en kaliteli terapi hizmetlerini vermekteyiz. Aynı zamanda derin ve rahatlatıcı bir dinlenmeyi de size sunmaktayız.

Kadıköy Spa Masaj Salonu, Avrupa yakası spa, masaj ve terapi sektöründeki belirleyici bir rol oynamakta olup ve ortaya çıkan her türlü isteğe göre diğer masaj uygulama merkezlerine örnek teşkil edecek cevap vermeyi arzuluyor. Kurumsal misafirlerimiz veya özel müşterilere karşı her zaman değerli sözlerimizi yerine getirerek sonunda memnuniyetle değerli misafirlerimize büyüleyici bir hizmet deneyimi sunmayı amaçlamakta olup ve bu konuda da başarılı olduğumuzu sizlerin olumlu yorumları ile anlamaktayız.

Leave a Reply