Diyet ve masaj uygulamaları

Uzman Diyetisyen Terapist Banu Ar, İstanbul’da Taksim mevkiinde diyetisyen ve terapist bilgileri ile sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Uzman Diyetisyen Terapist Banu Ar ve ekibi; insanların sağlıklı yaşamalarına katkı sağlamak üzere profesyonel diyet programları ve masaj hizmet sunmaktadır. Ekip, her hastanın özel ihtiyaçlarını gözeterek kurum vizyonu ve değerleri doğrultusunda kişisel diyet programları oluşturur.

Uzman Diyetisyen Terapist Banu Ar, sizlere diyetisyen diyebileceğimiz profesyonel bir sağlık kuruluşu ile hizmetinizdeyiz. Yöntemlerimiz, modern teknolojinin en son seviye standartlarında uygulanmakta ve hekim tarafından güncellenmektedir. Kurumdaki tüm terapist ve diyetisyen üyeleri, yetkinlik alanları noktasında son derece deneyimlidir. Mesai saati plandaki etkinliklerin haricinde kişisel randevulara açıktır.

Uzman Diyetisyen Terapist Banu Ar, hastalara herhangi bir ilaç önermekten ziyade onların denediği diyet ve masaj planlarını nasıl gerçeğe taşıyabilecekleri konusunda müşterileri ile birebir iletişimde bulunarak gerçek destek sağlamaktadır. Sağlıklı beslenmek, egzersiz yapmak ve toplumsal etkileşiminin kurulması gibi tüm sağlık verileri hesaba katılarak kişisel motivasyon programları oluşturulmaktadır.

istanbul hamam masaj spa masöz gigi masöz angelina avrupa yakası masaj masöz bayan istanbul masöz bayan taksim avcılar beyoğlu şişli bakırköy

istanbul hamam spa masaj merkezi

Uzman Diyetisyen Terapist Banu Ar, Kaliteyi, hijyeni ve güvenilirliği, standartların yukarısında tutmayı prensip edinmiş olup, arkasında deneyimli personel çalışanların hizmetleri ile sizlere destek vermektedir. Özel seansların gerçekleştirilmesinde, tüm prosedürler kullanılarak süreçlerin garanti altına alınması ve müşterilerin memnuniyeti sürekli gözetilmektedir. Bu sayede, Uzman Diyetisyen Terapist Banu Ar ve firma çalışanları diyetisyenlik ve terapistlik alanının öncü isimlerinden biridir. Terleme ve özel masaj uygulamalarıyla kilo vermek hem rahat hem de kolay günümüz teknolojisi bu konularda bizlere çok yardımcı olmaktadır.

Terleme kemeri işe yarıyor mu?

Terleme kemeri yağ ve ödem tutan bölgelerin terlemesini sağlayarak hem zayıflamasına hem de kadıköy masaj ile bölgenin şekil almasına yardımcı olur. Spor esnasında terleme sağlayarak yapılan sporun etkisini güçlendirir. … Terleme yoluyla vücutta bulunan fazla toksinlerin atılmasını ve oluşan ödemin yok olmasına katkıda bulunur.

Titremek kilo verdirir mi?

Cell Metabolism adlı tıp dergisinde yayınlanan yeni bir araştırmaya göre, titreme hareketi sırasında vücut, “irisin” adı verilen doğal bir hormon salgılıyor. İrisin de, kahverengi yağ olarak bilinen vücuttaki iyi yağı harekete geçirerek kalori yakmanızı ve kolay bir şekilde kilo kaybetmenizi sağlıyor.

Proslım Twın ne işe yarar?

PROSLIM TWIN?un titreşimli masaj uygulaması, kaslarınızın saniyede 30 ile 50 kat daha fazla kasılmasını sağlar. Kadıköy masaj merkezi, Kalp atış hızını arttırarak kalori yakımınızı hızlandırır. Böylekle kilo kaybetmenizi hızlandırır.

Leave a Reply