Kadıköy Aile Spa Masaj Merkezi

Kadıköy Aile Spa Masaj Merkezi, 2001 yılında İstanbul anadolu yakası Kadıköy de kurulan bir spa masaj salonu olan Kadıköy Aile Spa Masaj Merkezi, 22 yıldır aynı özveri ve sadakatle hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Türkiye’nin en seçkin spa masaj sauna merkezlerinden biri olarak, müşterilerine 5 yıldızlı hizmeti standart haline getirmektedir.

Misyon ve Vizyonumuz Kadıköy Aile Spa Masaj Merkezi olarak, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve kaliteli hizmete odaklanmış üstün standartlı hizmet politikaları geliştirmek için her zaman öncü olmuştur. Müşterilerimizin beklentilerini ve isteklerini dikkate alarak, sadece hizmet kalitemizi artırmakla kalmamış, hizmet verme sürecinin de etkisini gözetmişizdir.

Hizmetlerimiz Kadıköy Aile Spa Masaj Merkezi olarak, masözlerimiz ve terapistlerimiz tarafından profesyonel masaj hizmetleri, ayrıca profesyonel yoga, pilates ve kişisel antrenman hizmetleri sunuyoruz. Böylece, rahatlama ve sağlık için bir araya gelen müşterilerimize unutulmaz bir spa masaj sauna deneyimi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tecrübe ve Asistanlık Genç ve enerjik ekibimiz, tüm spa masaj sauna personeli için uluslararası tecrübe donanımlı olmayı sağlamakta ve masaj formasyonları, seminerleri ve konferanslar gibi kurslara katılmaları için destek vermektedir. Aynı zamanda, sabit müşterilerimize çok özel deneyimler sunacak şekilde özel uygulamalar servisleri ve asistanlık programları geliştirdik.

Kurumsal Yoklamalar Çalışanlarımızdan da memnuniyetimiz ve onların sağlığının geleceği için ödüllendiriyoruz.Yıllık team building faaliyetlerimiz var; çalışanlarımızın ofis arkadaşlarıyla nezaket yoluyla iletişim kurmalarının yanı sıra alanlarıyla ilgili yeni iş fikirlerini elde edebileceklerini de kolaylaştıracak fikirler üretiyoruz.

Kadıköy Aile Spa Masaj Merkezi olarak, size en iyi spa masaj deneyimini sunma sözü veriyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmayı amaç edinmiş olarak, her zaman çaba sarf ediyoruz. Bize ulaşın lüks bir ortamda ve nefes almaya değer bir masaj deneyimi yaşayın!

Leave a Reply