Masaj Kan dolaşımını hızlandırır

İstanbul Diyet Ve Masaj Merkezi, Bütün çalışanlarımız meslek hayatlarına uzun yıllardır başlamış olmalarına rağmen asıl eğitimi 2016 yılında İstanbul merkezi açılan masaj ve diyet merkezimizde gerçek manada başlamıştır. Sağlıklı beslenme literatürünü her geçen gün daha çok öğrenip zenginleştiren Terapist Hülya Kaşar ve Bergüzar Demirel, diyet ve masaj uygulamaları danışmanlığı alanındaki tecrübelerini sürekli geliştirerek, müşterilerine sağlıklı yaşama, pozitif düşünceye ve bedende toplam sağlık için farklı etkinlikler gerçekleştirmektedirler.

Terapist Hülya Kaşar ve Bergüzar Demirel, Müşterilerine kişiselleştirilmiş diyet programları ve genel sağlamlık konularında destek olmak amacıyla, İstanbul Diyet Ve Masaj Merkezi, sağlıklı yaşam kalitesini arttırmada tıbbi bir yöntem olan diyetetik tarafından sağlanan en doğru bilgi ve hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir. Terapist Hülya Kaşar ve Bergüzar Demirel, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam ile sağlıklı, olumlu düşünebilen bireylere g5 masajı ile alakalı yeni bir anlayış kazandırmayı hedeflemektedir.

Sağlıklı beslenme konusunda müşterilerine oldukça güzel ve etkili destekleri ile her insana standartlarının üzerinde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda, Terapist ve diyetisyen Hülya Kaşar ve Bergüzar Demirel beslenme konusunda müşterilere motivasyon vermek ve sağlıklı alışkanlıklar kazandırmak için uzman ekibi ile beraber çalışıyor. Tüm bunlara ek olarak, Terapist Hülya Kaşar ve Bergüzar Demirel sağlıklı yaşamla ilgili bilgilendirme çalışmaları ve web sitesinde mevcut olan akıllı bilgi paylaşımları sayesinde, bütün İstanbul halkına ulaşmaktadır.

istanbul masöz kadıköy masaj aromaterapi masaj ulusal masaj salonu istanbul masöz internasyonel masöz uluslar arası masöz anadolu yakası masaj google masöz internasyonel masaj salonu google masaj, yahoo masaj, instagram masaj, twitter masaj

Kadıköy masaj spa merkezi

İstanbul Diyet Ve masaj Merkezi Özel Uygulaması G5 masajı ile bölgesel incelmeye ne dersiniz? Bölgesel problemler kadından erkeğe birçok kişinin mutsuz olduğu bir konudur.  “Kilom yok ama göbeğim var”, “basenlerim kalın” ya da “ne denediysem selülitim geçmedi” dediğinizi duyar gibiyim. Bu problemleri kökünden çözmek aslında oldukça kolay. Terapist Hülya Kaşar ve Bergüzar Demirel Öncelikle bölgesel yağlanma ve selülitin oluşma nedeninin düzensiz beslenme olduğunu bilmeniz gerekiyor. Terapist Nefes Arsız, Bu yüzden önce beslenme tarzınızı değiştirin. Yani paketli gıdalardan, çok şekerli ve yağlı besinlerden, fast food gibi yiyeceklerden uzak durun. Çünkü bu yiyeceklerin tüketimi özellikle karın bölgesi yağlanmasına ve selülitlerin asıl nedenidir.  İstanbul Diyet Ve masaj Merkezi peki diyet dışında bölgesel zayıflamak için ne yapmalıyız, bölgesel zayıflama ne kadar etkili?” diye merak ediyorsunuz değil mi? Çok haklısınız. Bu noktada zayıflama masajı yardımınıza koşacaktır. zayıflama masajı sayesinde kan akımınız hızlanacak ve daha sıkı bir vücut elde edeceksiniz. Zayıflama masajına ek olarak spor ve diyet yaptığınız takdirde daha kısa sürede sonuç alacaksınız.

İstanbul Masaj Ve Diyet Merkezi G5 Masajı Nedir?

Terapist Hülya Kaşar ve Bergüzar Demirel, İstanbul Diyet Ve masaj Merkezi Bölgesel zayıflama cihazları arasında en çok tercih edilen yöntem zayıflama uygulamasıdır. Zayıflama masajı ritmik ve sismik hareketler ile vücudu rahatlatan bir masajdır. G5 masajı özellikleri; kasların gevşemesi ve kan dolaşımının artmasıyla yoğun bir gün ardından yorgun kaslarınızı rahatlatır. Bu etkisinin yanı sıra asıl tercih nedeni bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi. İstanbul Diyet Ve masaj Merkezi Masaj sırasındaki hızlı titreşimlerle hem sıkılaşma olurken hem de selülit görüntüsü azalır. Uyluklar ve kol bölgesi gibi vücudun tüm noktalarında uygulanması mümkün. Ama aslında genelde üst bacak, kalça ve popo bölgesi için tercih sebebi.

Online diyetisyen yorumları, diyetisyen uygulamaları ve değişimlerini incelemek veya profesyonel beslenme danışmanlığı almak için tıklayınız.

İstanbul G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

Terapist Hülya Kaşar ve Bergüzar Demirel, İstanbul Diyet Ve masaj Merkezi Çalışma mekanizması titreşim hareketlerine dayanan bu masaj, hücreleri hareketlendirir ve sıkılaştırır. Bu faydalara ek olarak cildinizin daha sıkı olmasını sağlar. Aynı zamanda bir masaj türü olması nedeniyle zihinsel anlamda da daha iyi hissetmenizi sağlar. “Zayıflama masajı etkili mi, G5 masajı ne işe yarar?” diye merak ediyorsanız işte detaylar;

  • Kan dolaşımını hızlandırır.
  • Kronik kas ağrılarını azaltır.
  • Masaj uygulaması olduğundan zihinsel ve bedensel stresi azaltır.
  • Vücudun sıkılaşması ve cildin elastikiyet kazanmasını sağlar.
  • Kan dolaşımını sağlar ve bu sayede selülit görüntüsünden kurtulmanızı sağlar.
  • Yağ yakımını hızlandırır.

Leave a Reply