Kadıköy Sıcak taş masajı

Kadıköy Vip Güzellik Spa Terapi Masaj Salonu 2013 yılında kurulmuştur ve faaliyet alanı olarak bakım, spa ve genel masaj hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal müşterilerimize konforlu bir ortamda, uygun ücretlerle kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Mersin’de faaliyet göstermektedir.

Kadıköy Vip Güzellik Spa Terapi Masaj Salonu  olarak hizmetlerimiz arasında, vücut bakım tedavisi, organik cilt ve saç bakımı, SPA ve diğer geleneksel tıp usulleri dahil

terapiler, sunulmaktadır. Kadıköy Vip Güzellik Spa Terapi Masaj Salonu  bireysel müşterilere profesyonel servis ile kalifiye elemanlar tarafından üretilen kozmetik ürünleri sunulmaktadır.

Kuruluşumuzun amacı her bir müşteriye özel olarak üretilen kaliteli hizmet malzemesi ile maksimum memnuniyeti sağlamaktır. Güzelliğin ta kendisi olduğuna inanıyoruz. Bizim için müşteriye ulaşmaktan öte , müşteri haklarının korunması ile güzelliğin birlikte tatmin edici ortamları sağlamak önceliklidir

İşletmemize olan güvenle beraber çalışmaktan zevk ve keyif alacağınıza eminiz.

Bu arada sizlere masaj merkezimize özel uygulamalarından olan sıcak bir masaj yöntemimizden söz etmek istiyoruz…

Sıcak taş masajı

Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik istanbul masaj, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış Kadıköy terapisti özel taşlarını kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. İstanbul masaj terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece Kadıköy sıcak taş masajı için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masajından daha pahalıdır.

Leave a Reply