Masaj stres altında çalışanlara iyi gelir

Uzakdoğu kültüründen doğup ve geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan Kadıköy ayurveda masaj uygulaması kelime anlamı olarak “yaşam bilimi” manasına gelmektedir. Bu öğreti doğrultusunda yapılan ayurveda masaj terapisi ise, bedenimizin her noktasının diğer bölgeler ile bağlantılı olduğu tezini öne sürerek bu bağlantıları güçlendirmeyi ve dolayısı ile zihinsel ve bedensel rahatlamayı amaç edinmiştir.”

Kadıköy Spa Masaj Merkezi, Ayurveda masaj uygulaması İç balansınızı sağlayarak fiziki ve zihin bağlantınızı güçlendirmenizi sağladığından hem fiziksel hem de psikolojik etkileri açısından uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

avrupa yakası masaj masöz bayan istanbul masöz bayan taksim avcılar beyoğlu şişli bakırköy kadıköy masaj masaj uygulamaları

istanbul kadıköy masaj salonu

Ayurveda masaj uygulamasının en önemli özelliği belli oranda ısıtılmış doğal yağlar ile uygulanmasıdır. Susam yağı, Hindistan cevizi ya da biberiye yağı gibi naturel ve aromatik yağların, beden sıcaklığını biraz geçecek miktarda ısıtılması ile kalifiye terapistler tarafından uygulanmaktadır. Kadıköy Masaj uygulaması özellikle baskı noktalarına yapılır. Genel olarak omurga, baş, göğüs, ayak gibi noktalara beden ağırlığı kullanılarak ritmik biçimde yapılan ayurveda masaj uygulaması Thai masaj uygulaması gibi sert değildir, daha çok rahatlatıcı ve dinlendirici özellikte orta sertlikte yapılan bir yöntemdir.

Kadıköy Aromaterapi Masajını uygulayan terapistin yeterli bilgiye sahip olması çok önemlidir, çünkü ehil eller tarafından uygulanan Ayurveda thai masaj uygulamasının fiziksel ve zihinsel olumlu etkisini kısa bir an içerisinde hissetmek mümkündür . Ayurdeva masaj uygulaması dört ana noktaya ve saat yönünü takip edecek şekilde uygulanmaktadır. Karın, alın bölgesinin ortası, göğüs kafesi kemiğinin uç noktası ve ayaklara parmak uçları ve avuç içleri ile dairesel hareketlerle masaj uygulanır. Her gün uygulanabilecek bir masaj terapisi olan ayurveda masaj uygulaması, özellikle yoğun stres altında çalışmak zorunda kalanlara, sınavlara hazırlanan öğrenciler ile eklem ve adale ağrılarından şikayetçi bireyler için idealdir. Hamileler, cildinde açık yarası bulunanlar, bedeninde ağrılı şişlikler bulunan kişiler ile ten enfeksiyonuna sahip kişiler için de ayurveda masajı uygulanması sakıncalıdır. Lütfen masaj uygulamalarından önce terapistinizi sağlık durumunuz hakkında bilgilendiriniz. Daha detaylı bilgi için Kadıköy Spa Masaj Merkezi Müşteri Temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz…

Leave a Reply