Platin altın ve gümüş hizmetler

Pervin Spa Masaj Merkezi, 2009 yılında istanbul kadıköy’de kurulmuş olan spa termal masaj hizmetleri sektöründeki öncü şirketimizdir. Kalite ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde, uzman masaj ekibimiz tarafından sunulan geleneksel Türk Spa uygulamalarımızla size en iyi deneyimi elde etmek için hazırız.

Platin, altın ve gümüş paketler gibi farklı seçeneklerimizden biri ile haftanın yedi gününü renklendirebilirsiniz. Bizimle birlikte nefes almaya devam ederseniz, çok sayıda yeni ritüeller keşfedebilirsiniz.

Ortamımızda enerjinize pozitif bir dokunuş katmak için isteklerinizi tamamen karşılıyoruz. Uzman terapistlerimiz sadece görevlerini yapmıyor, aynı zamanda tatlı sohbetleri ile de siz değerli misafirlerimize özel hizmetler sunuyorlar. Bizimle beraber harika deneyimler yaşamanız, rahatlatıcı prosedür olduğu kadar espriler arasındaki gülüşmelerin tadını da çıkarmanız demektir. Yaratıcı rahatlatıcı spa termal masaj teknikleriyle Yaşamla bir olmanın keyfini çıkarın ve stresinizi fersah fersah uzaklara gönderin.

Pervin Spa Masaj Merkezi olarak, misafirlerimize sağladığımız ilk sınıf hizmetlerle her müşteriye özel spa deneyimleri sunmaktan da büyük onur duyuyoruz. Sağlıklı yaşam sürdürmenin yollarını arayanlar için ideal bir durum olduğuna inanıyoruz. Sizlere özel olarak sunduğumuz masaj çeşitlerimizin bir kısmını aşağıda olduğu gibi belirtmeyi istedik. Masaj kendi içinde kollara ayrılarak farklı çeşitlerle uygulanabilir. Bunlar; Klasik Masaj, Thai Masajı, Aromaterapi Masajı, Refleseloji Masajı, Lenf Drenaj Masajı, Sporcu Masajı, Baş-Boyun ve Omuz Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı gibi 9 kolda inceleyebiliriz.

Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

Reflekseloji Masajı; Ayak refleksoloji masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor  veya  iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

Leave a Reply