Masaj ağrılara sebebiyet veren hastalıklarda son derece endikedir

Tıbbi Kadıköy Spa masaj uygulamalarımız hakkında kısa bir bilgi ;

Klasik bölgesel Kadıköy Spa masaj uygulamaları : Özellikle adale iskelet sisteminin ağrılı sorunlarda fizik tedavinin tamamlayıcı bir parçasıdır. Fibromiyalji, yani bel-boyun sırt tutulmaları, eklem problemleri, burkulmalarda, protez ameliyatları ve kırıklar sonrası rehabilitasyon uygulamalarında yapılacak tıbbi Kadıköy Spa masaj uygulamaları tedaviye büyük katkıda bulunacaktır.

Konnektif doku Kadıköy Spa masaj uygulamaları: Bedenimizdeki deri altı bağ dokularının (konnektif dokular) asabsal olarak iç organlar ve de asab sistemiyle bağlantılıdır. Dolayısıyla çekme esnetme şeklinde konnektif dokuya yapılan bu Kadıköy Spa masaj uygulaması dolaşım mekanizmamızda oluşan hastalıkları, iç organ ağrıları, baş ağrıları ve özellikle migren gibi korkunç ağrılara sebebiyet veren hastalıklarda son derece endikedir.

bali masajı kilo için masaj uygulamaları baş masajı istanbul masöz masör avrupa yakası google map yahoo harita twitter masaj terapi beşiktaş bakırköy taksim şişli beyoğlu ulusal masöz

istanbul spa masaj hamam merkezi

Kadıköy Spa masaj refleksolojik uygulaması: Refleksoloji masaj yöntemi de diğer bir çok Kadıköy Spa masaj uygulamaları gibi uzakdoğu kökenli olup özellikle ayak masajı ile tedavi yöntemidir. Ayak ve ellerde bedenin tüm organlarına karşılık gelen refleks noktalarına el ve parmakla uygulanan bir tekniktir. Bir diğer tabir ile Refleksoloji; ayaklara uygulanan özel ovma hareketleriyle bedenin belli bölgelerinde bloke olmuş enerjiyi çözerek, vücudun kendi kendisini iyileştirme gücünü harekete geçirmesidir. Refleksoloji masaj uygulaması ‘denge’ sağlayan bir terapidir. Refleksoloji masaj uygulaması, kişinin kendisini, fiziksel, duygusal ve ruhsal bakımdan iyi hissetmesini sağlar ve kişiye doğal dengesini kazandırır.

Kadıköy Spa masaj merkezi Lenf Drenaj masaj uygulamaları: bedenimizdeki metabolik olaylar sonucu beden içerisinde ki hücreler ve dokular arasında oluşan sıvıyı lenf damarlarını boşaltır. Aşağıdaki şekilde olduğu gibi bedenin lenf damar sistemini gösteren bir haritayı görmektesiniz.

Bu sistemin bir şekilde tıkanması veya çalışmaması durumunda dokularımızda şişme meydana gelir. Kadıköy Spa masaj  uygulamaları öncesi En fazla bacak ve kol lenf damarlarında tıkanıklık oluşur. Bu durum genellikle doğuştan veya sonradan olan lenf damar hastalıkları veya onkolojik hastalıklar sonrasında görülür. Doğru yöntemler ile uygulanan masaj kürleri ve masaj için üretilen aromatik doğal yağlar her zaman bedenimizin ve ruhumuzun yegane yardımcılarından olacaktır, Doğru Kadıköy Spa masaj kürü ile rahatsızlık veren bölgelerden çok daha kısa bir zaman içerisinde kurtulmuş oluruz…

Leave a Reply