Akupunktur Masaj Merkezi

2007 yılından beri İstanbul merkezli Özel Sağlıklı Yaşam ve Terapi Akupunktur Masaj Merkezi, profesyonel masaj hizmetleri sunarak sektöre yenilikçi bir yaklaşımla girmiştir. Etkili terapiler sunmak ve kişisel konforunuzun en üst seviye de sağlanmasını hedeflemek için çalışmalarına sürekli olarak devam ediyoruz.

Tüm masaj terapilerimizde reçetesiz ilaçlarla uyumlu ve güvenli doğal malzemeler kullanıyoruz ve tecrübeli masör ve masöz ekiplerimizle birlikte en etkili sonuçları sağlamak için çok dikkatli çalışıyoruz.

İster evinizden isterseniz ofis veya otel odanızdan hizmet alabilirsiniz – her zaman size tamamen özel ve kişisel bir terapi deneyimi yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Evimizde hastalara ve müşterilerimize saygı duyduğumuzu ve ürünlerimiz ile kaliteyi yüksek tuttuğumuzu belirtmekten mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz

Kadıköy Özel Sağlıklı Yaşam Ve Terapi Masaj Merkezi olarak insanların daha sağlıklı ve refah içinde yaşamasını hedefleyen misyonumuz, modern toplumlarda özellikle olumsuz durumlardan kaynaklanan fiziksel, psikolojik veya ruhsal etkilere bağlı olmayan, standartlarını mükemmelleştirmek amacıyla, tüm talepler doğrultuları üzerine nitelikli ve verimli şekilde evrensel hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz profesyonel akupunktur ve uzak doğu masaj hizmetleriyle, müşterilerimizin deneyimini her gün biraz daha iyileştirme arzusudur. Hedefimiz, eğlendirici ve rahatlatıcı masajlarla müşterilerimizin enerjisinin ve fiziksel iyiliğinin her seferinde biraz daha artmasını sağlamaktır.

Müşterilerimiz hizmetlerimizden memnuniyetlerini arttırmak için elinden geleni yapıyoruz ve onlara unutulmaz bir seans deneyimi sunmak için her an hazırız. İstanbul masaj merkezi olarak sizlere özel olan Akupunktur uygulamamızı tavsiye ediyoruz…

Akupunktur nasıl etki eder?

Akupunktur uygulaması yapılırken cilde entegre edilen iğnelerin vücutta tam olarak nasıl bir etki oluşturduğu halen tam olarak anlaşılamamıştır. Fakat yapılan son bilimsel  çalışmalar akupunkturun beynimizde pozitif ruh hali sağlayan Kadıköy Masaj uygulaması ağrıya karşı etkili maddelerin salınımını arttırdığını göstermiştir. Halk arasında “mutluluk hormonları” olarak adlandırılan bu maddeler serotonin ve endorfinleri içerir.

Yapılan bazı özel deneysel çalışmalar, akupunktur uygulamasının sırt ve eklem problemlerinden kaynaklanan ağrılara karşı etkili olduğunu göstermektedir. İstmasaj.com Ekipleri tarafından Amerika’da yürütülen kontrollü bir araştırma, akupunkturun kronik ağrı üzerinde plaseboya göre daha iyi bir etkisi olduğunu göstermiştir. Bu bilgilerin ışığında aşağıdaki etki mekanizmalarının Akupunktur tedavisinde rol oynadığı varsayılmaktadır:

  • Sinir sistemi aracılığıyla, örneğin endorfinler (endojen ağrı giderici maddeler)
  • Hormonlar aracılığıyla
  • Kan damarlarının aktivasyonu yoluyla
  • Bağışıklığı güçlendirme yoluyla
  • Kasların gevşetilmesi yoluyla

Leave a Reply