refah ve rahatlık sağlamak

Gerçek Spa Masaj Salonu, 2011 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Fizik Tedavi doktorluğu, terapistlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Standart tıbbın ötesinde, özel bazı teknikleri de içeren uygulamalar kullanmaktadır. Gerçek Spa Masaj Salonu, Nöralterapi ve Ozon Terapi modellerini uygular.

Gerçek Spa Masaj Salonu, ayrıca İstanbul Avrupa Yakası Merkez Masaj Salonu ile hizmet vermektedir. Kendine has tarafı olan vip masaj imkanı sağladığı hizmetin yanı sıra öngörülü bakış açısını ve inceleyici yaklaşımı ile müşterilerini memnun eden tüm tedavi alt yöntemlerini uygulamaktadır.

Gerçek Spa Masaj Salonu etkinliğini kanıtlamış, üstün hizmet sunmak için her zaman bir adım önde olan en kaliteli ve yeterli ekipmanın geleneksel yöntemler ve modern günümüzün teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her türlü tedavinin standartları doktorun kişisel özelliği olmasıdır.

Gerçek Spa Masaj Salonu her zaman hastalarının nereden geldiğini ve onların neye ihtiyacı olduğunu temel alarak refah ve rahatlık sağlamak için sihirli bir güç yaratmıştır. Etkili tedavi seansları, insanları sağlıklarına kavuşturmaya yardımcı olabilir. Gerçek Spa Masaj Salonu, kişisel başarıyı destekleyerek ve arzu edilen sonuçlara götürerek hastalarının kalite ve hizmet konusunda en iyi anlayışı geliştirmek üzere çalışmaktadır. Kadıköy spa masaj merkezi, Kendinizi rahatlatmak ve dinlenmek için bir araya gelin, En iyi spa termal masaj hizmetlerini bulun, İstanbul Spa Termal Masaj Merkezi burada. Evinizin keyfine, evinizi Terapötik dokunuşlarımızla güzel bir masaj salonuna çevirmemizin tadını çıkarın.

Bu Arada Uzakdoğu’ya ve Tayland’a yaptığımız seyahatlerde, gezmekten yorgun düşmüş ayaklarımıza masaj yaptırırken geldi bu proje aklımıza…

Gidenler bilirler, masaj uzak doğuda spalarda, otellerde değil, sokaklarda şezlonglarda çok çok uygun fiyatlarla, tabiri caizse ayaküstü yapılır.

Türkiye’de neden bu konseptte, fiyatı uygun, herkesin yararlanabileceği bir yer olmasın diye düşündük ve Kadıköy Hızlı Masajı İstanbul’da tarihi bir binayı restore ederek hizmetinize açtık.

Ayak Masajı ile başladığımız bu projemizi zaman içinde gelen talepler doğrultusunda geliştirdik ve sizlere daha etkili hizmetler sunmaya karar verdik.

İstanbul spa, termal masajın yanı sıra, artık Wellness,  Anti Aging,  Kadıköy Arınma Terapileri, Reiki, Yoga gibi sizlerin hayatına pozitif katkılar sağlayacak pek çok farklı uygulamayıda hizmetlerimiz arasına dahil ettik.

Leave a Reply